FİRMA PROFİLİ

Amacımız, firmamızı uluslararası boyutta, kalite, fiyat ve verimlilik açısından rekabet edebilir seviyede mal üretebilen, müşteri memnuniyetini en ön planda tutan ve sürekli gelişen bir sanayi kuruluşu haline getirmektedir.

En önemli ürünümüzün KALİTE olduğunu benimseyerek, KALİTE' nin kontrolü yerine üretimini hedefledik. Bu nedenle  üretim
projesini   girişten  çıkışa  kadar  planlayıp   önleme   çalışmalarına  ağırlık  vererek  KALİTE' nin   üretim  sırasında   doğmasını sağlayacağız.

Firmamızda, görevli her personel kendinden bir önceki prosesin müşterisi olarak tanımlanmıştır. Kaliteden her personel birinci dereceden sorumludur ve amacımız problemleri çözmek değil, kaynağında önlemek ve yok etmektir.

Tüm personel için eğitim faaliyetlerini yaygınlaştıracağız, sürekli onları destekleyerek, kalite iyileştirme geliştirme çalışmalarına katılmalarını sağlayarak onları teşvik edeceğiz.

Hedefimiz koşulsuz müşteri memnuniyeti ve sürekli geliştirme olduğundan, çalışmalarımızdan asla tatmin olmayarak, daima daha iyiyi ve hatasızı arayacağız.

Üretim

Üretimini gerçekleştirdiğimiz ürünler;

Market ve hipermarketlere baskılı baskısız poşet, mağazalara özel baskılı torba-poşet, çöp poşetleri baskılı ve baskısız, torf torbaları, fide torbaları, her türlü ikaz şeritleri, galoş için ince naylon, shring naylonları baskılı ve baskısız, baskısız pazar ve market poşeti, rulo perforeli sebze meyve poşeti, rulo blok şarküteri poşeti, yumuşak saplı ve takviyeli mağaza poşeti, buzdolabı poşeti, ağır hizmet torbaları, bakliyat ambalajları, temizlik maddelerinin ambalajları, ambalaj torbaları ve özel imalat üretimlerini gerçekleştiren BİRLEŞİM PLASTİK, müşterilerine ürün ve hizmet olarak en iyiyi sunmayı amaçlamaktadır.

Başa Dön

Müşteri Odaklı Üretim

Her türlü yeniliğe açık olan BİRLEŞİM PLASTİK, gelişmelere dinamik bir biçimde uyum sağlamakta, ürünlerinde müşteri istek ve önerilerini esas tutarak almakta ve bu stratejisini başarıyla hayata geçirmektedir.

Biliyoruz ki kalite konusunda sınır yok, işte bu yüzden yeterli kelimesini yeterli görmeyerek, daima sınırları zorlayarak çalışmaktayız. Firmamız üretmiş olduğu plastik ve ambalaj sanayisi ürünlerinin kalitesi konusunda asla taviz vermeyecektir.

Üretimindeki yüksek teknolojiyi ve kaliteli hammaddeyi bir arada bütünleştiren BİRLEŞİM PLASTİK bu sayede müşteri beklentilerine her türlü koşulda cevap verebilmektedir.

BİRLEŞİM PLASTİK olarak bizler, gerek üretim hatlarının genişletilmesi, gerekse yeni teknolojik üretim hatlarının açılmasıyla kurulu olan kapasitemizi sürekli olarak artırmaktayız.

Geçmişten gelen tecrübeyi yeni teknolojiler ile başarılı bir şekilde bir araya getirdiğimiz firmamızda yüksek standartta imalat yapmakta, ayrıca yeni teknolojiler yaratarak sektörde öncü kuruluş olma gayretindeyiz.

Gelişmiş makine parkımız ile üretim kapasitemiz aylık 130 tondur. Firmamız 1998 yılında Tarım ve Köyişleri Bakanlığı’nın Gıda Nizamnamesine Uygunluk Belgesi’ni almaya hak kazanmış ve bu konudaki imalatçılık başarısını göstermiştir.

Ayrıca Firmamız TSE onaylı üretim yapmakta olup, ISO Kalite Belgesi için ise başvurular tamamlanmış, çalışmalar devam etmektedir.

BİRLEŞİM PLASTİK doğaya ve çevre temizliğine sonsuz sevgisinden dolayı 1500 m2’lik kapalı bir alanda 20 kişilik personeli ile geri dönüşümlü (recyling) hammadde üretim tesisini bünyesinde barındırmaktadır. Bu hammaddelerden çöp torbaları, özel siparişler, ağır hizmet torbaları üretilmektedir.

Başa Dön

Yönetim ve Personel

Eğitimli uzman personele sahip olan firmamızda, yüksek kalitede ve tüketici ihtiyaçları doğrultusunda üretim gerçekleştirmekteyiz.

Yönetimden üretime tüm birimlerdeki koordinasyon ile daima en iyiyi üretmeye gayret etmekteyiz.

Personelimiz, işe alındığı anda hizmet içi eğitime tabi tutulmakta, burada öğrendiklerini zamanla tecrübe ile birleştirmekte ve sonuçta en mükemmele ulaşmaktadır. Firmamızda sürekli eğitim esastır. Bu sayede bilgiler hem taze tutulmakta, hem de hızla gelişen ve değişen teknoloji anında öğrenilmektedir.

Ayrıca yapılan fuarları yönetici ve üretici kadromuzla takip ederek sektördeki değişimleri yakından takip etmekteyiz.

Başa Dön

Pazarlama ve Müşteri İlişkileri

BİRLEŞİM PLASTİK bütün müşterilerini kendi yan kuruluşu olarak kabul eder. İmalatta meydana gelebilecek en küçük bir hatanın bu anlayışımıza gölge düşürmemesi için, her üretilen ürün çok sıkı bir kalite kontrolünden geçirilmektedir.


Yapılan tüm alış verişte, önce müşterilerimizin haklarını gözetip onları koruruz. Tüm yönetici personelimizle bu prensibin uygulayıcılarıyız. Müşterilerimizin bizden kaynaklanacak mağduriyetlerine asla izin vermemekteyiz. Oluşturmaya çalıştığımız bu güven ile dostlarımıza yenilerini katmaktayız. Gücümüz bu dostlarımızdan kaynaklanmaktadır.

Başa Dön

Kalite Politikamız

Şunu çok iyi biliyoruz ki, kalite verimlilik demektir; son teknoloji ürünü araç-gereçlerle üretim yapmaktır.

Kalite esneklik demektir; müşteri taleplerini karşılamak değişmeyi göze almaktır. Kalite bir yatırımdır; uzun dönemde bir işi doğru olarak yapmak, hatayı sonradan düzeltmekten daha ucuzdur.

Günümüzde değişim, varolmanın ve ayakta kalabilmenin tek şartıdır. Bizlerde “değişmeyen tek şeyin değişim” olduğunun bilinciyle, sürekli kendimizi yenileyerek, gelişen teknolojiyi üretimimizin her aşamasında kullanmaya çalışmaktayız.

Kalitede sürekliliği sağlamak için; doğru, çabuk ve güvenilir hizmeti ilk defada vermeyi, her koşulda müşteri memnuniyetini sağlamayı, Kalite Yönetim Sisteminin uygulanmasında sürekli iyileştirmenin yapılmasını gerçekleştiren BİRLEŞİM PLASTİK, tüm ürünleriyle ilgili ayrıntılara eğilmektedir.

Başa Dön

Amacımız

  • Sektörümüzdeki gelişmelere göre müşteri ihtiyaçlarını tespit ederek, müşteri mutluluğunun artmasını sağlamak,
  • Doğru yerde doğru hammaddeyi kullanmak,
  • Enerjiyi ve doğal kaynakları etkin bir şekilde kullanmak,

Plastik ve ambalaj sanayinde 20 yıllık bilgi ve birikimini, tüm ürünlerine, her aşamada yansıtan firmamız, sektöründe hak ettiği saygın yerini almıştır.

Müşteri memnuniyeti ilkesinden hareketle, uluslararası standartlarda, çevreye ve insan sağlığına uygun ürünler üretmektir.

Şirketimiz bu sayede gerek çevreye gerekse de insan sağlığına yatırım yaparak ülke ekonomisine katkıda bulunmaktadır.

Başa Dön


Ana Sayfa     |     Firma Profili     |     Hizmetlerimiz     |     Referanslar     |     İletişim


BİRLEŞİM PLASTİK ve MATBAA AMBALAJ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Terazidere Mah. Manastır Cad. No:63 Bayrampaşa - İstanbul

Her Hakkı Saklıdır ©2008

Tasarım | keystil