(0532) 200 06 68   (0212) 613 57 35 - 613 57 95

  mail@birlesimplastik.com

 
 
 
SEKTÖRDE
20 YILLIK TECRÜBE
Tekstil sektörünün ihtiyacı olan her türlü
tekstil poşetleri
KALİTE ODAKLI
HİZMET ANLAYIŞI
İstanbul Davutpaşa'da uzman
kadrosuyla hizmetinizde
HİZMETLERDE
ÇEŞİTLİLİK ANLAYIŞI
Yenilikçi, hayalleri olan kaliteden
ödün vermeyen anlayış
 
 

 
 
 
Birleşim Plastik Amb. San. Tic. Ltd. Şti.
 

Birleşim Plastik; 20 yıldan beri özellikle tekstil sektörüne plastik poşet üretimi olarak hizmet vermektedir. Tekstil sektörünün gereksinimlerini ( Termin, Kalite, Hız, Markalaşma vb... ) çok iyi bilmekteyiz.

Üretimini gerçekleştirdiğimiz ürünler;

Mağazalara özel baskılı torba - poşet, çöp poşetleri baskılı ve baskısız, shring naylonları baskılı ve baskısız, takviyeli mağaza poşeti, ağır hizmet torbaları, ambalaj torbaları ve özel imalat üretimlerini gerçekleştiren BİRLEŞİM PLASTİK, müşterilerine ürün ve hizmet olarak en iyiyi sunmayı amaçlamaktadır.

Hedefimiz, firmamızı uluslararası boyutta, kalite, fiyat ve verimlilik açısından rekabet edebilir seviyede mal üretebilen, müşteri memnuniyetini en ön planda tutan ve sürekli gelişen bir sanayi kuruluşu haline getirmektedir.

En önemli ürünümüzün KALİTE olduğunu benimseyerek, KALİTE' nin kontrolü yerine üretimini hedefledik. Bu nedenle üretim projesini girişten çıkışa kadar planlayıp önleme çalışmalarına ağırlık  vererek KALİTE' nin üretim sırasında doğmasını sağlayacağız.

Firmamızda, görevli her personel kendinden bir önceki prosesin müşterisi olarak tanımlanmıştır. Kaliteden her personel birinci dereceden sorumludur ve amacımız problemleri çözmek değil, kaynağında önlemek ve yok etmektir.

Tüm personel için eğitim faaliyetlerini yaygınlaştıracağız, sürekli onları destekleyerek, kalite iyileştirme geliştirme çalışmalarına katılmalarını sağlayarak onları teşvik edeceğiz.

Hedefimiz koşulsuz müşteri memnuniyeti ve sürekli geliştirme olduğundan, çalışmalarımızdan asla tatmin olmayarak, daima daha iyiyi ve hatasızı arayacağız.

 
 
Misyonumuz
 

Tüm müşterilerimize en uygun fiyatla, kaliteli ürünleri sunarak, müşterilerimize en yüksek katma değeri sağlamaktır. Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşterilerimizin talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak.

Vizyonumuz
 

Müşteri odaklı yaklaşım, hızlı tedarik, kaliteli ve düşük maliyet ile birlikte sektöre sürekli değer katan bir şirket olmak. Profesyonel ve güvenilir çözümlerle müşterilerimize beklentilerinin ötesinde hizmet vermek.

 
 

Kaliteli ürün ve hizmet anlayışı temel ilkemizdir. Sektörün ihtiyaçlarına teknik ve kaliteli çözümler üretmek için çalışıyoruz.

 
 
 
Firmamızdan Kareler
 

 

 
 
 
 
 
 
Hizmet Politikamız  
   

Birleşim Plastik olarak müşteri odaklı hizmet anlayışımız, üretimden teslimata kadar her aşamada kendisini göstermektedir. Müşteri ihtiyaçlarını doğru analiz edip, katma değeri yüksek, yenilikçi ve uygulanabilir çözümler sunmak.

 
  Yüksek Ürün Kalitesi
     
  Garantili Ürün ve İşçilik
     
  Hızlı Teslim Süresi
     
  %100 Yerli Üretim
  Geniş Ürün Yelpazesi
     
  Uygun Fiyat Avantajı
     
  Profesyonel Ekip
     
  %100 Müşteri Memnuniyeti
 
 
 
 
 
 
Amacımız
     
 

Plastik ve ambalaj sanayinde 20 yıllık bilgi ve birikimini, tüm ürünlerine, her aşamada yansıtan firmamız, sektöründe hak ettiği saygın yerini almıştır. Müşteri memnuniyeti ilkesinden hareketle, uluslararası standartlarda, çevreye ve insan sağlığına uygun ürünler üretmektir.Şirketimiz bu sayede gerek çevreye gerekse de insan sağlığına yatırım yaparak ülke ekonomisine katkıda bulunmaktadır.

 • Sektörümüzdeki gelişmelere göre müşteri ihtiyaçlarını tespit ederek, müşteri mutluluğunun artmasını sağlamak,

 • Doğru yerde doğru hammaddeyi kullanmak,

 • Enerjiyi ve doğal kaynakları etkin bir şekilde kullanmak,

 
Kalite Politikamız
     
 

Şunu çok iyi biliyoruz ki, kalite verimlilik demektir; son teknoloji ürünü araç-gereçlerle üretim yapmaktır.

Kalite esneklik demektir; müşteri taleplerini karşılamak değişmeyi göze almaktır. Kalite bir yatırımdır; uzun dönemde bir işi doğru olarak yapmak, hatayı sonradan düzeltmekten daha ucuzdur.

Günümüzde değişim, varolmanın ve ayakta kalabilmenin tek şartıdır. Bizlerde “değişmeyen tek şeyin değişim” olduğunun bilinciyle, sürekli kendimizi yenileyerek, gelişen teknolojiyi üretimimizin her aşamasında kullanmaya çalışmaktayız.

Kalitede sürekliliği sağlamak için; doğru, çabuk ve güvenilir hizmeti ilk defada vermeyi, her koşulda müşteri memnuniyetini sağlamayı, Kalite Yönetim Sisteminin uygulanmasında sürekli iyileştirmenin yapılmasını gerçekleştiren BİRLEŞİM PLASTİK, tüm ürünleriyle ilgili ayrıntılara eğilmektedir.

 
Yönetim ve Personel
     
 

Eğitimli uzman personele sahip olan firmamızda, yüksek kalitede ve tüketici ihtiyaçları doğrultusunda üretim gerçekleştirmekteyiz. Yönetimden üretime tüm birimlerdeki koordinasyon ile daima en iyiyi üretmeye gayret etmekteyiz.

Personelimiz, işe alındığı anda hizmet içi eğitime tabi tutulmakta, burada öğrendiklerini zamanla tecrübe ile birleştirmekte ve sonuçta en mükemmele ulaşmaktadır. Firmamızda sürekli eğitim esastır. Bu sayede bilgiler hem taze tutulmakta, hem de hızla gelişen ve değişen teknoloji anında öğrenilmektedir.

Ayrıca yapılan fuarları yönetici ve üretici kadromuzla takip ederek sektördeki değişimleri yakından takip etmekteyiz.

 
Müşteri Odaklı Üretim
     
 

Biliyoruz ki kalite konusunda sınır yok, işte bu yüzden yeterli kelimesini yeterli görmeyerek, daima sınırları zorlayarak çalışmaktayız. Firmamız üretmiş olduğu plastik ve ambalaj sanayisi ürünlerinin kalitesi konusunda asla taviz vermeyecektir.

Üretimindeki yüksek teknolojiyi ve kaliteli hammaddeyi bir arada bütünleştiren BİRLEŞİM PLASTİK bu sayede müşteri beklentilerine her türlü koşulda cevap verebilmektedir.

BİRLEŞİM PLASTİK olarak bizler, gerek üretim hatlarının genişletilmesi, gerekse yeni teknolojik üretim hatlarının açılmasıyla kurulu olan kapasitemizi sürekli olarak artırmaktayız.

Geçmişten gelen tecrübeyi yeni teknolojiler ile başarılı bir şekilde bir araya getirdiğimiz firmamızda yüksek standartta imalat yapmakta, ayrıca yeni teknolojiler yaratarak sektörde öncü kuruluş olma gayretindeyiz.

Gelişmiş makine parkımız ile üretim kapasitemiz aylık 400 tondur.

Ayrıca Firmamız TSE onaylı üretim yapmakta olup, ISO Kalite Belgesi için ise başvurular tamamlanmış, çalışmalar devam etmektedir.

BİRLEŞİM PLASTİK doğaya ve çevre temizliğine sonsuz sevgisinden dolayı 1500 m2’lik kapalı bir alanda 25 kişilik personeli ile geri dönüşümlü (recyling) hammadde üretim tesisini bünyesinde barındırmaktadır. Bu hammaddelerden çöp torbaları, özel siparişler, ağır hizmet torbaları üretilmektedir.

 
Pazarlama ve Müşteri İlişkileri
     
 

BİRLEŞİM PLASTİK bütün müşterilerini kendi yan kuruluşu olarak kabul eder. İmalatta meydana gelebilecek en küçük bir hatanın bu anlayışımıza gölge düşürmemesi için, her üretilen ürün çok sıkı bir kalite kontrolünden geçirilmektedir.

Yapılan tüm alış verişte, önce müşterilerimizin haklarını gözetip onları koruruz. Tüm yönetici personelimizle bu prensibin uygulayıcılarıyız. Müşterilerimizin bizden kaynaklanacak mağduriyetlerine asla izin vermemekteyiz. Oluşturmaya çalıştığımız bu güven ile dostlarımıza yenilerini katmaktayız. Gücümüz bu dostlarımızdan kaynaklanmaktadır.

 
Sosyal Sorumluluk Politikamız
     
 

Kurumsal kültürümüzün yapı taşları olan değerlerimiz ile tüm faaliyetlerimizde Çalışanlarımıza , Topluma , Çevreye karşı sosyal sorumluluk bilinci ile hareket etmeyi temel yönetim anlayışımız olarak benimseriz.

Sürdürülebilir Büyüme ile yüksek kaliteli ve yaratıcı ürünler , çözümler ve hizmetler sunarak müşterilerimizin rekabet gücünü arttırmak için temel değerimizin insan kaynaklarımız olduğuna inanırız.

İnsan hakları ve küresel ilkeler çerçevesinde faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz , tüm ülkelerin yasalarına uygun olarak tüm çalışanlarımızın özlük haklarını tam olarak yerine getiririz.

Güvenli ve sağlıklı çalışma ortamı yaratmak için İş Sağlığı ve Güvenliği politikamız kapsamında tüm faaliyetlerimizi yönlendiririz. İnsancıl , Cana Yakın ve Mütevazi yaklaşımımız ile çalışanlarında birbirlerine karşı davranışlarını bu yönde teşvik ederiz .

Takım çalışmasını ve işbirliğini destekler ; çalışkan , disiplinli , titiz ve sabırlı olmayı özendiririz.

Kurum içinde ve kurumsal olarak gerçekleştirdiğimiz tüm faaliyetlerde ; çalışanlarımıza dürüst ve adil davranır , dil , ırk ,renk , cinsiyet , din , mezhep , siyasi düşünce , yaş , fiziksel engel ve benzeri nedenler ile ayrımcılık yapılmasını kabul etmeyiz.

Çalışanlarımızın ‘’ Sağlıklarının Korunması için ‘’ faaliyetlerimiz kapsamında gereken tüm önlemleri alır , Sağlıklı Yaşam Programları gerçekleştirerek katılımı destekleriz .

Tüm faaliyetlerimizin Çevresel Gerekliliklerini , Çevre Politikamız kapsamında en üst düzeyde gerçekleştiririz.

Çevresel konularda yasal yükümlülüklerin de üzerinde bir hassasiyet bilinci ile çalışmalarımızı yönlendiririz.

Çevresel Etkilerin Azaltılmasını , Enerji ve Doğal Kaynakların Korunmasını ; Ürün ve Proses tasarımlarımızda , gerçekleştirdiğimiz tüm faaliyetlerimizde önceliğimiz ve sürdürülebilir bir dünya için en önemli görevlerimizden birisi olarak kabul ederiz.

Sosyal Sorumluluğumuz çerçevesinde ; yukarıda belirtilen ilkelerimizin eksiksiz olarak uygulanması ; Tüm çalışanlarımız , Tedarikçilerimiz ve İşbirliği içinde olduğumuz tüm kurum ve kuruluşlardan beklentimiz ve öncelikli iş hedefimizdir.

Sosyal konularda farkındalığın arttırılmasını eğitim programlarımız ile destekleriz.

 
KVKK Kişisel Verilerin Korunması Kanunu
     
 

Kişisel Verilerin Korunması: Birleşim Plastik Amb. San. Tic. Ltd. Şti. (“Birleşim Plastik”) olarak kişisel verilerinizin güvenliği hususuna azami hassasiyet göstermekteyiz. Birleşim Plastik olarak ürün ve hizmetlerimizden faydalanan kişiler dahil, Birleşim Plastik ile ilişkili tüm şahıslara ait her türlü kişisel verilerin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”)’na uygun olarak işlenerek, muhafaza edilmesine önem vermekteyiz. Bu sorumluluğumuzun tam bilinci ile KVKK Kanunu uyarınca “Veri Sorumlusu” sıfatıyla, kişisel verilerinizi aşağıda yer alan kapsamda ve şartlarda işlemekteyiz.

Kişisel Veri Nedir?: Kişisel veri, KVKK’da kimliği belirli veya belirlenebilir gerçek kişiye ilişkin her türlü bilgi olarak tanımlanmıştır. Buna göre bizimle paylaştığınız adınız, soyadınız, elektronik posta adresiniz ve telefon numaranız kişisel veri olarak adlandırılmaktadır.

Kişisel verilerinizin tarafımızca toplanmasının amacı nedir?: Birleşim Plastik ile olan ürün ve hizmet ilişkiniz dolayısıyla yasal yükümlülüklerimizi yerine getirebilmek , pazarlama ve teknik destek gibi faaliyetlerinden haberdar edebilmek için Birleşim Plastik kişisel bilgilerinizi toplamaktadır ve bu kapsamda işlemektedir.

Kişisel verilerin toplanması ve Hukuki Sebep: Birleşim Plastik müşteri’nin ve/veya Müşteri’nin yetkililerinin ve müşterinin kişisel verilerini her türlü yazılı, sözlü ve elektronik mecralardan, üçüncü kişilerden ve yasal mercilerden temin edebilmektedir.​

Kişisel verilerinizi hangi amaçla, kimlere aktarıyoruz?: Kişisel verileriniz Birleşim Plastik hissedarlarıyla, doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimizle, iş ilişkisinin devamı esnasında birlikte bizi temsil eden ve/veya faaliyetlerimizi yürütebilmek için işbirliği yaptığımız iş ortağımız olan kurum, kuruluşlarla paylaşılabilmektedir. Ayrıca, yasal yükümlülüklerimiz nedeniyle ve bunlarla sınırlı olmak üzere mahkemeler ve diğer kamu kurumları ile kişisel veriler paylaşılmaktadır.

Kişisel verilerinizi nasıl saklıyoruz?: Şirketimiz ile paylaşılan kişisel verileriniz Birleşim Plastik’in güvenli sunucularında ilgili yasal düzenlemelere, KVKK hükümlerine ve Birleşim Plastik standartlarına uygun olarak saklanmaktadır.

Kişisel verilerinizi ne kadar süre ile tutuyoruz?: KVKK’ya uygun olarak, KVKK md. 7/f.1.’e göre işlenmesi gerektiren amaç ortadan kalktığında ve/veya mevzuat uyarınca verilerinizi işlememiz için zorunlu kılındığımız zamanaşımı süreleri dolduğunda, kişisel verileriniz tarafımızca silinecek, yok edilecek veya anonimleştirerek kullanılmaya devam edilecektir.

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’ndan doğan haklarınız nelerdir?: İşlenen kişisel verilerinizle ilgili mevzuat uyarınca; kişisel veri işlenip işlenmediğini öğrenme, kişisel verileri işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme, kişisel verilerin işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme, yurt içinde veya yurt dışında kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişileri bilme, kişisel verilerin eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme, kişisel verilerin silinmesini veya yok edilmesini isteme, kişisel verilerin eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesine ve/veya kişisel verilerin silinmesini veya yok edilmesine ilişkin işlemlerin kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini istemeniz halinde bu talebiniz Birleşim Plastik tarafından yasal düzenlemeler ile belirlenen süre sonunda yerine getirilebilecek; ancak bu süre zarfında kişisel verileriniz Birleşim Plastik tarafından işlenmeyecek ve ulusal ve uluslararası yasa, düzenleme ve sözleşmelerden kaynaklı zorunluluklar haricinde 3. kişiler ile paylaşılmayacaktır.

Tarafımıza bildirmiş olduğunuz kişisel verilerinize ilişkin haklarınızı ne şekilde kullanabilirsiniz?: İşbu Sözleşme’nin tarafının gerçek kişi olması halinde Müşteri, tüzel kişi olması halinde ise Müşteri’nin yetkilileri, kişisel verilerine ilişkin olarak, KVKK hükümleri uyarınca, 7 Ekim 2016 tarihi itibariyle, Birleşim Plastik Amb. San. Tic. Ltd. Şti.’e başvurarak aşağıdaki haklarını kullanabilir:

 • Kişisel veri işlenip işlenmediğini öğrenme,

 • Kişisel verileri işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme,

 • Kişisel verilerin işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme,

 • Yurt içinde veya yurt dışında kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişileri bilme,

 • Kişisel verilerin eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme,

 • Kişisel verilerin silinmesini veya yok edilmesini isteme,

 • Kişisel verilerin düzeltilmesi, silinmesi ya da yok edilmesi halinde bu işlemlerin kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme,

 • İşlenen verilerin münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle kişinin kendisi aleyhine bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme,

 • Kişisel verilerin kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğraması hâlinde zararın giderilmesini talep etme.

Bu kapsamda iletilen talepler Birleşim Plastik Amb. San. Tic. Ltd. Şti. tarafından en geç otuz gün içinde ücretsiz olarak sonuçlandıracaktır. Ancak, Kişisel Verileri Koruma Kurulunca bir ücret öngörülmesi halinde, Şirketimiz tarafından belirlenen tarifedeki ücret alınacaktır.

Talepleriniz için bizimle iletişime geçmek isterseniz: 6698 Sayılı Kanun kapsamında hakkınızda saklanan tüm bilgileri tarafınıza iletmemizi talep etme hakkına sahipsiniz. https://www.birlesimplastik.com/iletisim.html adresinden e-posta atarak talebinizi gönderebilir, adresimize dilekçenizi elden iletebilir, noter kanalıyla ulaştırabilir veya Birleşim Plastik iletişim hattı 0212 613 57 35’i arayarak kişisel bilgilerinizi sildirebilir, düzeltebilir veya gözden geçirebilirsiniz.

Bu kapsamda konuyla ilgili yapılacak olan yazılı başvurular tarafımızdan yapılacak olan kimlik doğrulamasını takiben kabul edilecek olup, ilgililere yasal süreler içerisinde geri dönüşte bulunulacaktır.

Birleşim Plastik Amb. San. Tic. Ltd. Şti
İletişim Linki: https://www.birlesimplastik.com

Adres: Maltepe Mah. Fatih Şehitleri Sk. No:10 Topkapı - Zeytinburnu / İstanbul

 
 
 
 
 
 
 
 

Adres: Maltepe Mah. Fatih Şehitleri Sk. No:10 Topkapı - Zeytinburnu / İstanbul

Tel: +90 212 613 57 35 - 613 57 95 Gsm: +90 532 200 06 68 Fax: +90 212 613 57 39

Web: www.birlesimplastik.com E-mail: mail@birlesimplastik.com

     

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

 
 
 

 

 
 
 
Birleşim Plastik Amb. San. Tic. Ltd. Şti.

Firmamız 20 yıldan beri özellikle tekstil sektörüne plastik poşet üretimi olarak hizmet vermektedir. Tekstil sektörünün gereksinimlerini ( Termin, Kalite, Hız, Markalaşma vb... ) çok iyi bilmekteyiz. Amacımız, firmamızı uluslararası boyutta, kalite, fiyat ve verimlilik açısından rekabet edebilir seviyede mal üretebilen, müşteri memnuniyetini en ön planda tutan ve sürekli gelişen bir sanayi kuruluşu haline getirmektedir.

 
Vizyonumuz
Vizyonumuz, kalite, hızlı tedarik ve düşük maliyet.
 
Misyonumuz
Misyonumuz, giderek büyüyen bir şirket olarak istihdam ve ihracatlarımızla, ekonomiye ve ülkemize faydalı olmaktır.
 
Bizi Takip Edin
                 

Ürünlerimiz
  Düz Poşet
  Askılı Poşet
  Baskılı Bantlı Poşet
  Düz ve Omuzlu Baskılı Baskısız Perfore
  Taşıma Torbaları
  Takviyeli veya Saplı Mağaza Poşetleri
 
Etiketler
  Bantlı Poşetler  
   
  Atlet Poşetler  
   
  Shrink  
  Takviyeli Poşetler  
   
 

Mağaza Poşetleri

 
  Baskılı Baskısız Torba Çeşitleri  
 

Tekstil Taşıma Torbaları

 
   
 

Hışır Poşetler

 
  Poşet Üretimi  
   
 

Poşet

 

Çalıştığımız Markalar
  Mango
  Primark
  Top Shop
  Top Man
  Esprit
  Mexx
  Nike
  Adidas
  LCW
  Zara
  Bershka
  Sandro
  Replay
  Orsay
  SNS
  Kmart
  Varner
  River
  H&M
  George
  Jenifer
  Justice
  El Corte
  Cecil
  Oasis
  Otto
  Debenhams
  Levis
  Bonmarche
  Superdry
  Dorothy
  Ted Baker
  Dash
  Heritage
  Bestseller
  Newlook
 
 
 

     
Birleşim Plastik Amb. San. Tic. Ltd. Şti. - Tüm Hakları Saklıdır © 2020  

Tasarım | Keystil